• Новак
Арканзас Брич Колегиум ВУ ПРАСЕ СОУИ Кулинарски Занаетчиски Матрица

Арканзас Брич Колегиум ВУ ПРАСЕ СОУИ Кулинарски Занаетчиски Матрица

Rating 
DEN 186.08

Достапност
Производот е достапен

Официјален Колегиум Лиценциран Кулинарски Занаетчиски Комплет За Матрици за да го покажете вашиот тимски дух. Украсете ги вашите колачи и колачиња користејќи ги овие матрици за вашите забави и настани. Матриците се еднократно и направени од издржлив полипропилен. Официјално лиценцирани колегиум производи. Одлично е и за занаетчиски и хоби проекти. Направено од издржлив полипропилен. Матриците се еднократно. Официјално лиценцирани колегиум производи. Одлично за украсување колачи, колачиња и други печени производи. Направено за да ја инспирира вашата креативност!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката