• Новак
Џојспун Женска Породилна Чипка Трим Нега Камизола И Шорцеви Пижами Сет, Големини И ДО ХХЛ ХХХЛ

Џојспун Женска Породилна Чипка Трим Нега Камизола И Шорцеви Пижами Сет, Големини И ДО ХХЛ ХХХЛ

Rating 
DEN 223.68

Достапност
Производот е достапен

Запознајте Џојспун. Радосен нов спин На Тајните Богатства. Исклучиво на . Овој Комплет За Пижами За Нега Ками е дизајниран да ве одржува ладни и удобни во супер мека, растеглива ткаенина за одлично вклопување. Совршен за носење низ сите фази од бременоста, се одликува со Камизола За Вратот Со вграден градник за полица за дополнителна поддршка и клипови за нега за брза и лесна пристапност. Шорцевите за влечење имаат широк, преклопен појас со странични собирачи за опуштено вклопување. Детално со прекрасна тантела и облога од раб од зелена салата, овој дводелен комплет ќе ви помогне да се чувствувате женствено и модерно. Материјал : Тело : 95% Вискоза/5% Спандекс; Чипка : 87% Најлон/13% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5 '8" и носи Големина S. Врвни карактеристики : стил на Пуловер со опуштено вклопување; V-врат со облога од тантела; прилагодливи ремени за истегнување; вграден градник и прашка за внатрешна полица; умерено покривање. Шорцеви карактеристики : стил На влечење со опуштено вклопување; преклопете го појасот со собрани страни; вметнувања од чипка. Карактеристики : Мека плетена ткаенина; облога на работ од зелена салата. Женска Породилна Чипка Трим Нега Камизола И Шорцеви Пижами Поставени Од Џојспун.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката