• Новак
Плод На Разбој Женска Атлетика Најважен француски Тери Отворен Дното Панталони

Плод На Разбој Женска Атлетика Најважен француски Тери Отворен Дното Панталони

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Плодот На Колекцијата На Женските Најважни Работи за Разбој има задолжителни парчиња кои се од суштинско значење за гардеробата на секоја жена. Облечени за работа или облечени за удобност, овие разноврсни парчиња обезбедуваат носливост од ден до ноќ. Овие панталони со отворено дно се совршени за одмор со семејството или трчање низ градот. Изработени од мека француска фротир ткаенина, сигурно ќе се чувствувате пријатно и ќе изгледате стилски. Овие панталони доаѓаат во различни софистицирани бои за да ја подигнат вашата постоечка гардероба и можете да најдете координативни парчиња во колекцијата Најважни Работи за да ја комплиментирате оваа суштинска ставка. Женски отворен дното панталони. Мека, полесна тежина француски тери ткаенина тоа е добро да се оди во текот на целата година. Појас со среден пораст, 1х1 ребро со еластична влошка и кабел за цртање за да се прилагодите на вашите желби. Опуштено вклопување, исправена нога со отворено дно. Одговара точно на големината,но можете да ја намалите големината за потенок фит. Повлечете за лесен стил. Достапно во големини С-2ХЛ. 60% Памук, 40% Полиестер. Увезени. Машина за перење. 23000л.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката