• Новак
Pxiakgy резервоарот врвот за жени Женски Шамиче Полите Ракави Тече Туника Врвот Лето Повик Шпагети Ремени Камизола Долг Резервоар Врвот Виолетова+5XL

Pxiakgy резервоарот врвот за жени Женски Шамиче Полите Ракави Тече Туника Врвот Лето Повик Шпагети Ремени Камизола Долг Резервоар

Rating 
DEN 287.84

Достапност
Производот е достапен

Женско Марамче Полите Без Ракави Течна Туника Врвни Летни Лежерни Ремени За Шпагети Камизол Долг Резервоар Карактеристики : лелеавиот асиметричен дизајн на полите може многу добро да го скрие стомакот туниката е обвиткана и ласкава, облечете ја со накит За приврзоци одлично е само во топло лето, или слоевитост со секаков вид јакна или кардиган Што И Да Е Совршено За тие жешки летни денови. Доволно долго за да ги покрие испакнатините на колкот и доволно пространа за да го скрие стомакот. Повод Дневно, Секојдневно, Патување, Дома ,Одмор, Плажа и така натаму. Совршено за лето и пролет. Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : Без Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија : пролет што добивате : 1 Х Жените се на врвот повластената цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) = кина (5xl) : xxl сад : 12 еу : 42 БИСТА : 112 CM/44.09" ДОЛЖИНА : 74cm/29.13" големина : Xxxl Сад : 14 Еу : 44 Биста : 116cm/45.67" Должина : 75cm/29.53" големина : Xxxxl сад : 16 еу : 46 биста : 120cm/47.24" должина : 76cm/29.92" Големина : xxxxxl сад : 18 еу : 48 биста : 124cm/48.82" должина : 77cm/30.31". Краток ракав. Полиестер. женски тенкови лабава фитинг и камис облечен за лето со во градник сетови култура бели врвови исечени плус големина опремени пакет шпагети ремен v вратот графички црна плажа нега доење памук долг ракав тренингот црвено вклопуваат секси атлетски култура блузи за жени долги ракави бела црна црвена излегување плус големина обичен врвен резервоар и симпатична маица чипка тинејџерки 10-12 деца розова топла светлина неонска кошула исечени џемпери џемпери портокалов елек кардиган качулка за вежбање на качулка камизола за жени чипка со градник свила плус големина слоевитост сатен трим памук 2021поло тенок фит секси случајни камизоли жени обложени 5 пакети девојки исечете долга долна облека исечени бели црни врвови на резервоарот облечени надвор од вратот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката