• Новак
Кукоосонг Заштеда На Дозвола

Кукоосонг Заштеда На Дозвола

Rating 
DEN 326.40

Достапност
Производот е достапен

Мажи Цврсти Памучни Панталони Со Три точки Спортски Еластични Шорцеви Со Врвки Од Средината на половината : Нашата ткаенина е преполна со удобни карактеристики 95% Памучен Материјал, тие нудат нежен. Беспрекорната конструкција е многу нежна за кожата, а половината е исто така удобна и не е премногу стегната. Без линии за гаќички, тие лежат рамно и нема да се покажуваат низ дното. Мазно чувство, пропустливост на воздухот. Изработен е со мек материјал за удобност и самодоверба. Се претпочита рачно миење со ниска температура со исти бои. Кога машинско перење, препорачајте нежен режим на перење! Носењето ќе направи да изгледате поубаво.Сезона : length/Лето : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : 95% должина на памучни Ракави : Тип На Кратка Шема : Цврст Стил : Мода,Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Панталони Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 68-98см/26.77-38.58 "Колк : 94см/37.01 " Должина : 35см/13.78". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 70-100см/27.56-39.37 "Колк : 98см/38.58 " Должина : 36см/14.17". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 72-102см/28.35-40.16 "Колк : 102см/40.16 " Должина : 37см/14.57". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 74-104см/29.13-40.94 "Колк : 106см/41.73 " Должина : 38см/14.96" . Големина : 2xl Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 76-106см/29.92-41.73 "Колк : 110см/43.31 " Должина : 39см/15.35". Големина : 3xl Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 78-108cm/30.71-42.52 "Хип : 114cm/44.88 " Должина : 40cm/15.75". Големина : 4xl Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Половината : 80-110см/31.50-43.31 "Колк : 118см/46.46 " Должина : 41см/16.14". Мрежест материјал што дише за максимална удобност за време на спортски или рекреативни активности. Повеќе џебови обезбедуваат доволно простор за вашите најважни работи. Издржливата конструкција овозможува долготрајно абење. Одлично за атлетско или секојдневно носење, разноврсно за секоја пригода. Достапно во различни бои за да одговараат на вашиот личен стил.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката