• Новак
Плод На Разбојот Женски Мек И Дише Сет За Пижами Со Врат V-Врат, 2 Парчиња, Големини S-4X

Плод На Разбојот Женски Мек И Дише Сет За Пижами Со Врат V-Врат, 2 Парчиња, Големини S-4X

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Овој супер мек Плод На Женскиот Мек Сет За Пижами Што Дише И Дише Ќе ве подготви да се опуштите и да се опуштите во целосна удобност. Изработен од мека, лесна ткаенина за мешавина од вискоза, овој комплет пижами Со кратки ракави, Врат И Панталони ќе ве натера да се оддалечите во мирен сон. Тоа е опуштено вклопување и додадено истегнување ќе ве одржува удобно без разлика дали одите во кревет или уживате во мирен ден дома. Останете удобни и ладни во текот на ноќта и добро во текот на утрото со облека за спиење што дише Од Плодот на Разбојот. Плод На Разбојот Женска И Женска плус Мека И Дише Кошула И Панталони За Вратот На Вратот Комплет Пижами : Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 5'10", Половината : 26", Биста : 33", Колковите : 36". Моделот носи Мал. 61% Полиестер/35% Вискоза/ 4% Спандекс. Опуштено Вклопување. Мека Лесна Ткаенина за Дишење. Технологија За Отстранување На Влага. Краток Ракав. Кошула со врат и еластични панталони за половината со среден пораст. Контрастна Боја на полите. Редовни Големини : S-XL. Плус Големини : 2 X-5 X. Без Ознаки за лесно движење и удобност. Машина За Перење. Кликнете Овде За нови Pj Шорцеви Sets Click тука За Sleepshirts Click Тука За ДОЛГИ РАКАВИ PJ Сетови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката