• Новак
Комплетот за подлога за сопирачки на дискот Одговара: 2011-ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА, 2014-ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА ЛИМИТЕД

Комплетот за подлога за сопирачки на дискот Одговара: 2011-ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА, 2014-ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА ЛИМИТЕД

Rating 
DEN 1583.84

Достапност
Производот е достапен

КОМПЛЕТ ЗА ПОДЛОГИ, Rr ДИСК БРК Диск За Сопирачки Сет Одговара : 2011-2013 ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА 2014-2016 ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА ОГРАНИЧЕНА 2006-2007,2009 БУИК ЛАКРОС 2005,2008 БУИК ПРИВЛЕЧНОСТ 2004-2008 ПОНТИЈАК ГРАН при и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката