• Новак
Ругер црно украсено дрво врамено со двојно музејско уметничко печатење со наслов - Ypsilanti Michigan - Ругер 1868 година

Ругер црно украсено дрво врамено со двојно музејско уметничко печатење со наслов - Ypsilanti Michigan - Ругер 1868 година

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Ругер претставува зачудувачко црно украсено дрво од 18х15, врамено со двојно матично wallидно парче, со наслов "Ypsilanti Michigan - Ruger 1868 ". Ова уметничко дело е печатење со отворено издание направено со рамка до wallид користејќи го методот Giclee, што обезбедува најдобар квалитет на печатење. Рамката до Wallидот внимателно набави висококвалитетна слика од издавачот за да произведе исклучителен финален производ. Рамката е впечатлива дво-инчна црна украсна рамка од дрво со двојно затегнување што совршено ги надополнува уметничките дела. Нашиот тим на искусни професионалци веднаш ќе започне да работи на вашата нарачка откако ќе се постави за да гарантира дека вашето уметничко дело е веднаш врамено и испратено до вас. Ние се гордееме што нудиме уметнички дела што се целосно направени во САД, и ние сме убедени дека вашата набавка ќе ги исполни вашите очекувања. Ние ја разбираме вредноста на инвестирање во уметнички дела и имаме за цел да обезбедиме супериорен производ што ќе го богатувате за наредните години. Ви благодариме што избравте рамка до Wallид за вашите уметнички потреби и со нетрпение очекуваме да ги надминеме вашите очекувања. Уметник : Ругер. Наслов : Ypsilanti Michigan - Ругер 1868. Рамчена големина : 18x15 инчи. Висококвалитетен уметнички печатење врамени во црна украсна рамка од дрво со двојно затемнување. Прилагодено печатено и врамено кога е купено. Вклучен комплет за виси за жица. Направено во САД и задоволството е загарантирано.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката