• Новак
Фетерна Женски Плетени Џемпер Поставува Кратки Ракави Пуловер Врвови Еластична Половината Широк Панталони За Нозе Жени Во Собата

Фетерна Женски Плетени Џемпер Поставува Кратки Ракави Пуловер Врвови Еластична Половината Широк Панталони За Нозе Жени Во Собата

Rating 
DEN 575.84

Достапност
Производот е достапен

Жените Плете 2 Парче Џемпер Поставува Краток Ракав Пуловер Врвови Еластична Половината Широк Нога Панталони Жени Set Faleave Жените Плете 2 Парче Џемпер Поставува Краток Ракав Пуловер Врвови Еластична Половината Широк Нога Панталони Setfecture : врвот краток ракав пуловер е изработен со висококвалитетна плетена ткаенина, нудејќи меко и пријатно чувство против кожата. Кратките ракави обезбедуваат модерен и трендовски за ова класично парче, што го прави разноврсен и за секојдневни и за полуформални прилики. Со своето опуштено вклопување, овој пуловер овозможува лесно движење и обезбедува целодневна удобност. Еластичниот струк на широките панталони за нозе додава погодност и прилагодливост, што ги прави погодни за сите форми на телото. Широкиот дизајн на нозете создава ласкава силуета, обезбедувајќи трендовски и изглед. Изработени од истата премиум плетена ткаенина, панталоните нудат удобно и еластично вклопување што овозможува лесно носење во текот на денот. Женскиот Плетен Џемпер Од 2 Парчиња Фалев комбинира мода и функционалност. Комплетот може да се носи заедно за координирана и составена облека, или секое парче може да се меша и да се совпадне со други спојници за гардероба за опции за стилизирање. Идеален за секоја сезона, овој џемпер сет е совршен за слоевитост во поладни месеци или носење сам за време на потоплите сезони. Спарете го со вашите омилени додатоци и обувки за да создадете полиран и модерен. Со своите материјали со супериорен квалитет и беспрекорна изработка, Женскиот Плетен Џемпер Од 2 Парчиња Фалеве Е задолжителен додаток на секоја женска гардероба свесна за модата. Удобност и стил со овој разноврсен сет и доживејте ја самодовербата и елеганцијата што ги носи во вашите секојдневни облеки.Што имате : 1 Х Женски Врв И Изработени Со супер-мека плетена ткаенина, нашата Дводелна Облека е совршен избор за пријатна инстант облека, со лигаво, опуштено вклопување со панталони со широки нозе. Соодветни шорцеви за жени со мека еластична половина со врвка за влечење за да одговараат на сите прилагодувања на фигурите и два џебови од двете страни за ставање мобилни телефони,мали закуски.Лабави фит шорцеви, широка нога, останува ладна и свежа. Овие салони може да се користат како роденден, Денот на Вљубените, Божиќ, Нова година и кој било друг празничен подарок за вашата мајка, сопруга, ќерка и блиска пријателка. Салонот е совршен заumn/зима/пролет. Комплет тренерки за дневна, секојдневна, трчање, тренинг, спорт, на отворено, секојдневно носење. Рачно перење и машинско перење, закачете се да се исуши.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката