• Новак
Модни Женски Еднобојни Дише Три Точки Јога Панталони Трчање Спортски Шорцеви Грин С

Модни Женски Еднобојни Дише Три Точки Јога Панталони Трчање Спортски Шорцеви Грин С

Rating 
DEN 267.04

Достапност
Производот е достапен

Модни Женски Еднобојни Дише Три Точки Јога Панталони Трчање Спортски шорцеви информации За Производот : Сезона : Цела Сезона Повод : Дневен Тип На Половината : Високо Вклопување : Одговара на големината Должина на облеката : Шорцеви : Секојдневен, Мода што добивате : 1 Женски Хеланки ве Молиме внимавајте табелата со големини на сликата е вистинската должина на облеката, Изберете ја големината според неа. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Size USUKEUWaist Hip Length S483456cm/22.05"66cm/25.98"34cm/13.39"M6103660cm/23.62"70cm/27.56"37cm/14.57"L8123864cm/25.20"74cm/29.13"40cm/15.75" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Waist : 56cm/22.05"Hip : 66cm/25.98"Length : 34cm/13.39"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Waist : 60cm/23.62"Hip : 70cm/27.56"Length : 37cm/14.57"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Waist : 64cm/25.20"Hip : 74cm/29.13"Length : 40cm/15.75" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 56см/22.05" Колк : 66см/25.98" Должина : 34см/13.39"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 60см/23.62" Колк : 70см/27.56" Должина : 37см/14.57"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 ПОЛОВИНАТА : 64СМ/25.20" колк : 74см/29.13" Должина : 40см/15.75" Дизајн : Не само што може да обезбеди удобност, туку и да донесе многу убавина И Мода. Подарок : жените стилски, форма-фитинг и убава. Убав и внимателен подарок за себе, вашите соученици, роднини, семејство или пријатели. Прилики : Погоден За одмор, забава, запознавање, фотографија, одмор, секојдневно носење, активности, патувања, спорт, јога, шопинг, работа, собирање пријатели итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката