• Новак
Домашен Декор Ѕидни Налепници За Соба Креативни Ѕидни Налепници Зелени Деликатни Отстранливи Ѕидни Налепници Самолеплива Налепница За Декорација На Домот На Нал?

Домашен Декор Ѕидни Налепници За Соба Креативни Ѕидни Налепници Зелени Деликатни Отстранливи Ѕидни Налепници Самолеплива Налепница

Rating 
DEN 134.24

Достапност
Производот е достапен

Креативни Ѕидни Налепници Зелени Растенија Деликатни Отстранливи Ѕидни Налепници Самолеплива Налепница За Декорација На Домот Со Налепници Опис : УПОТРЕБА : Погоден За секоја мазна површина, самолеплив, многу лесен за нанесување и нема да остави трага на вашиот ѕид. Барања : Моден дизајн и висококвалитетна заштита на животната средина, идеален за декорација на детска соба, простории за стари лица, спални соби, простории за учење, канцеларии, трпезарии за реченици итн. ФУНКЦИЈА : налепницата е полна со забава за вашата домашна налепница. Креативниот дизајн го прави оригиналниот гол простор, полн со виталност, лесно го менува стилот на декорација и внатрешната атмосфера на куќата. Лесно се отстранува : Лесно се лупи без да се остават отпечатоци од прсти на ѕидовите и нема да ги оштетат налепниците, кои би можеле да се користат по втор пат.Спецификација : Материјал : Боја На Налепница : како што е прикажано Големина : 50х120цвклучуваат : 1х налепница квалитетен материјал : изработен е Од Висококвалитетен Материјал,издржлив и нетоксичен, не е лесен за бледнеење и кршење, може да се нанесува долго време. Деликатен подарок : овие украси за домаќинство може да се дадат како подарок на вашите семејства или пријатели на 4 јули, Денот На Мајките, Денот На Татковците, свадбите, роденденските забави, матурските забави, прославите, годишнините итн. Домашен декор,подароци за затоплување на куќата нов дом,украси за бајрам за дома,основни работи за домот,дозвола за декор на домот,декор за соба,украси за забава за дипломирање 2022 година,декор за бања,декор за ѕид,декор за спална соба,декор за градина,канцелариски декор,roomетски декор за соба,украсни перници,декор за кујна,декор за дневна соба,декор за бохо,декор за roomетска соба,декор на отворено,килими за бања,организатор на бања,бања декор,декор за спална соба,додатоци за бања,roomетски декор за соба,декор за дневна соба,полици за бања. Гаранција за задоволство : Секој производ е темелно и ригорозно тестиран. Ако не сте задоволни, ве Молиме контактирајте не Hxroolrp во секое време, имаме услуги на клиентите 24 часа онлајн за вас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката