• Новак
Игра Картички Заштитници Двострани Транспарентни Картички Опфаќа Пвц Игра Картички Опфаќа

Игра Картички Заштитници Двострани Транспарентни Картички Опфаќа Пвц Игра Картички Опфаќа

Rating 
DEN 271.84

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка се продава По Одобност од пазарот На Џојбај.Опис овој производ е транспарентен пвц картички заштитен капак. Има доволно количини на сопственици на картички што ќе ви овозможат да ги поставите вашите омилени картички за игри. Секоја е посебна страница, многу бесплатна и ефикасно ги штити вашите материјали за забава. Без разлика дали станува збор за работа, училиште или лична употреба, можете лесно да ги гледате и чувате вашите картички и фотографии, како и некои важни ситници. Карактеристики-Материјал : ПВЦ-изработен е од висококвалитетни пвц материјали, силен и практичен за долготрајна употреба. - Компактна големина и лесна, со двостран транспарентен дизајн, кој е лесен за употреба. - Фина изработка, без бруси на површината, дури и ако детето си игра и ја користи нема да им наштети на детската нежна кожа. - Ставете ги вашите слики од играта, фотографии, Слики Од Деловна ЛИЧНА КАРТА, важни сметки итн. внатре, без да се грижите дали ќе бидете обоени или обоени со мастило. - Транспарентното куќиште за заштитни картички ги штити вашите скапоцени слики и ги прави да изгледаат убаво.   https : //irobotbox-hd1.ос-цн - /1/Product Images/14079300/2022/4/27/dfe97111818a4e3bb2e62f61287b4daa/f8a8860d-d2b7-ede0-a443-2f3f6bb5ad7f.jpg. https : //irobotbox-hd1.ос-цн - /1/Product Images/14079300/2022/4/27/dfe97111818a4e3bb2e62f61287b4daa/0a823a29-3ff8-cfdf-3a89-f2544e246bdf.јпг. https : //irobotbox-hd1.ос-цн - /1/Product Images/14079300/2022/4/27/34810c62840d4aadb42e0dbd2c3a021b/4c232c07-07da-beea-4e03-ade33227801a.jpg. https : //irobotbox-hd1.ос-цн - /1/Product Images/14079300/2022/4/27/34810c62840d4aadb42e0dbd2c3a021b/48b9c6ca-d0cd-a6aa-7364-a92621ebba75.јпг. https : //irobotbox-hd1.ос-цн - /1/Product Images/14079300/2022/4/27/34810c62840d4aadb42e0dbd2c3a021b/5123d292-1c00-76b6-eac2-dacde73b3c0d.jpg.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката