• Новак
Апарати Сб Опсег Терминал Блок

Апарати Сб Опсег Терминал Блок

Rating 
DEN 863.20

Достапност
Производот е достапен

Опсег Терминален Блок (дел број WB17 X5095) Е Вистински ge замена дел. Повеќе од 100 години, ГЕ Апаратите се доверлив бренд, синоним за квалитет и сигурност. За да продолжиме да ја заработуваме вашата доверба, нашите апарати и делови се дизајнирани за прецизни спецификации и подложени на ригорозно тестирање. Зад секој производ На Ге Апарати стои работата на илјадници Посветени Американци посветени на извонредност, како и подобра иднина за нашите заедници и нашата околина. Овој терминален блок (дел број WB17 X5095) е за опсези. Терминалниот блок WB17 X5095 ја поврзува моќноста на куќата со жичаниот ремен за опсег. Исклучете го опсегот или исклучете го прекинувачот на куќата за опсегот пред да го инсталирате овој дел. Носете работни ракавици за да ги заштитите рацете. Оригинален дел за замена НА ГЕ со ограничена едногодишна гаранција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката