• Новак
Дами Летни Облеки Мода Секојдневен Лабав Кружен Врат Печатење Со Кратки Ракави Широк Лен За Нозе Два Летни Комплети На Дозвола

Дами Летни Облеки Мода Секојдневен Лабав Кружен Врат Печатење Со Кратки Ракави Широк Лен За Нозе Два Летни Комплети На Дозвола

Rating 
DEN 447.84

Достапност
Производот е достапен

35" Врвот Должина : 51cm/20. Овие комплети за жени меки може лесно да се комбинираат со дневни патики или сандали за да се комплетира моден секојдневен изглед или да се совпаднат со високи потпетици за нежен look.65" Големина.07" Големина.Дами Летни Облеки Мода Секојдневен Лабав Кружен Врат Печатење Со Кратки Ракави Широк Лен За Нозе дводелни Летни Комплети Clearance Features : 1. Пребарајте го брендот "ПУРКОЛТ" и ќе најдете повеќе стилови. : 3x-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 131cm/51.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката