• Новак
Дозвола Пет Заштита Од Сонце Капи Мулти Шема Опционално За Кучиња Кученце Бејзбол Капа Со Дупки За Уши

Дозвола Пет Заштита Од Сонце Капи Мулти Шема Опционално За Кучиња Кученце Бејзбол Капа Со Дупки За Уши

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

С : Обем на Главата 30см : Обем на Главата 36см боја : како што покажува сликата 1. Издржлив : со висококвалитетен материјал, капачето не е лесно да се оштети и има долг работен век. 2.Удобно : бејзболот има дупки за уши, кои овозможуваат ушите на кучињата да бидат надвор, а кучињата можат да се чувствуваат удобно и да дишат. 3. Мулти-избор : производот има многу различни видови на модел и дизајн, и можете да изберете еден или повеќе според вашите мисли и хоби. 4. Лесно За Носење : можете директно да го носите капачето за кучињата и има прилагодлива тока за да ја прилагодите големината и да дозволите капачето да остане цврсто на главата на кучињата. 5. Безбедно : капачето може да ја запре заслепувачката сончева светлина и може да ги заштити очите на кучињата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката