• Новак
Мали Деца Деца Девојки Момчиња Слатки Цртани Принтови Кратки Ракави Врвни Кратки Панталони Пижами Облека За Спиење Комплет

Мали Деца Деца Девојки Момчиња Слатки Цртани Принтови Кратки Ракави Врвни Кратки Панталони Пижами Облека За Спиење Комплет

Rating 
DEN 263.84

Достапност
Производот е достапен

Големина : 80 Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Биста : 56см/22,05" Горна Должина : 33см/12,99" Должина На Шорцеви : 24см/9,45" Големина : 90 Препорачана Возраст : 12-24 Месеци Биста : 62см/24,41" Горна Должина : 36см/14,17" Должина На Шорцеви : 25см/9,84" Големина : 100 Препорачана Возраст : 2-3 Години Биста : 64см/25.20" Горна Должина : 39см/15.35" Должина На Шорцеви : 26см/10.24" Големина : 110 препорачана возраст : 3-4 години биста : 66см/25.98" Горна Должина : 41см/16.14" Должина На Шорцеви : 28см/11.02" Големина : 120 препорачана возраст : 4-5 години Биста : 68см/26.77" Горна Должина : 43см/16.93" Шорцеви Должина : 30см/11.81" мали деца деца девојки момчиња симпатична цртан филм Отпечатоци краток ракав врвот краток Панталони новороденче 2 парчиња Пижами Облека За Спиење Сет Мали Деца деца девојки момчиња симпатична цртан филм Отпечатоци краток ракав врвот краток панталони новороденче 2 парчиња пижами облека за спиење во собата. Има 2-3% разлика според рачното мерење.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Ве молиме погледнете ја големината пред купувањето, ако не разбирате, слободно контактирајте не, благодарам.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката