• Новак
Путер пеперутка мува пеперутки грмушка цветна силуета крилја градини перници за перници

Путер пеперутка мува пеперутки грмушка цветна силуета крилја градини перници за перници

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Полиестер со висок квалитет, мека и удобна. Големина : 16x16 инчи 18x18 инчи 20x20 инчи 20x30 инчиден патент за удобност во стилот и подобро вклопување. Внатрешен дел од пилотот не е вклучен од печатење од две страни. Полиестер со висок квалитет, мек и удобно . Големина : 16x16 инчи 18x18 инчи 20x20 инчи 20x30 инчи. Скриен патент за удобност во стилот и подобро вклопување . Внатрешноста на перницата не е вклучена печатење од две страни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката