• Новак
Гроздобер рачно изработен вкрстено приврзок во среброто на Стерлинг

Гроздобер рачно изработен вкрстено приврзок во среброто на Стерлинг

Rating 
DEN 511.84

Достапност
Производот е достапен

 Патина на овој впечатлив крст е совршенство. Сакам кога Стерлинг Сребрена ја добива таа патина што е доволно темна за да ги направи сите неверојатни детали да се истакнат повеќе. “.  Овој неверојатен крст сигурно ќе биде стартер за разговор насекаде каде и да одите . од продажба на недвижнини, така што ви ги нудам заштедите, тоа е неверојатна цена!. Можам да ја отстранам патината и да се полира за повторно да изгледа ново по барање . нема скапоцени камења. 26мм висока (без кауција) и 20мм широкомии без ланец1,7 грама рачно изработени превозот со сребро и се враќа. Еј таму, Петар овде,. Ве молиме, слободно посетете се со мене со какви било прашања што може да ги имате или ако сакате дополнителни фотографии за оваа ставка на (310) 525-5348.  Без скапоцени камења. 26мм висока (без кауција) и ширина 20 мм. Доаѓа без ланец. 1,7 грама рачно изработено сребро. Бесплатна испорака и враќање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката