• Новак
Жени Плус Големина Женски Обичен Ревер Блуза Краток Ракав Печати Лабава Кошула Врвови Копчиња Кардиган Бела

Жени Плус Големина Женски Обичен Ревер Блуза Краток Ракав Печати Лабава Кошула Врвови Копчиња Кардиган Бела

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

Женски Обичен Ревер Блуза Краток Ракав Печати Лабава Кошула Врвови Копчиња Cardigan Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,Моден.Јака : Ревер .Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1пц Жени Врвови.Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 22см/8.66" Должина : 73см/28.74 " плус големина врвови. блузи за жени плус големина. женски блуза врвови. блузи за жени плус големина лето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката