• Новак
Во прецизен шрафцигер поставен склопен вкрстен шрафцигер за поправка на телефон

Во прецизен шрафцигер поставен склопен вкрстен шрафцигер за поправка на телефон

Rating 
DEN 271.84

Достапност
Производот е достапен

Функција : *138 Во 1 прецизен сет на шрафцигер, вклучете 108 парчиња парчиња шрафцигер.*Погодно за поправка на мобилен телефон, PDA, компјутер и други електронски уреди.*Завртки за шрафци Покрие.*Фенси не лизгачки ленти процес на површината на рачката и ротационата обвивка ја прават операцијата удобна, да ја подобри ефикасноста на работата. Спецификации : Име на производ : шрафцигер сетматеријал : алатка челик скок : како што е прикажано : како што е прикажано за : поправка на мобилен телефон, PDA , Компјутер и други електронски уреди.Кавантноста : 1 Set Package Вклучен : 1 Set × 138 во 1 шрафцигер постави : 1.transition : 1cm = 10mm = 0,39inch.2. Вистинската боја на предметот може да биде малку различна од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори, како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.3. Ве молиме, дозволете мала рачно девијација за мерење за податоците. Направено од високо квалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и висок квалитет. Добра функција и сигурна за употреба. Willе го испратиме побрзо, кога ќе ја поставите нарачката. Ние нудиме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да контактирате со нас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката