• Новак
Ktyne подарок подарок за украси на Денот на Свети Патрик, зелена симпатична декорација на забави за кукли за кукли

Ktyne подарок подарок за украси на Денот на Свети Патрик, зелена симпатична декорација на забави за кукли за кукли

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Подарок подарок Денот на Денот на Свети Патрик, зелена симпатична, безлична кукла за забави Декорација, подарок, Денот на Денот на Патрик, зелена симпатична декорација на забави за кукли за кукли : Најдобри украси и подарок. би бил празничен додаток на вашата табела и домашна декорација. Тие се совршен подарок за декорација на Денот на Свети Патрик. Новиот дизајн на темата на Денот на Свети Патрик го прави совршен како Денот на Свети Патрик, свадби, украси за забави, а исто така и одлични за дома и Канцелариски декор, итн. Практичен и нежен. Изберете една и направете ја вашата забава на Денот на Свети Патрик полна со новини и жива празнична атмосфера. Декорација.Бради нов и висок квалитет. Производ вклучуваат : 1 x Ден на Св. Патрик Денот на Денот Совршена декорација за одмор за вашиот дом . Дизајнот е роман и убав . ова е одличен подарок за празници.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката