• Новак
Винил налепници Декларации на моите чизми v - нанесете на сите мазни површини во затворен отворен браник на браник tumbler wallиден лаптоп телефон скејтборд чаши чаши за

Винил налепници Декларации на моите чизми v - нанесете на сите мазни површини во затворен отворен браник на браник tumbler wallиден

Rating 
DEN 216.64

Достапност
Производот е достапен

100% испорака на задоволството на клиентите : Доцните нарачки (над 48 часа од датумот на испорака преку е -пошта) ќе бидат кредитирани 100% од почетната вредност на нарачката. Производ : Дали има проблем со квалитетот на предметот што ви е нарачана, ви недостасува ставка или ви е доставена погрешна ставка? Ние ќе ја замениме предметот бесплатно на следната испорака во вашата област или кога производот ќе стане достапен. Цена : Ние се гордееме со обезбедување квалитетни производи по фер и конкурентни цени. Ништо не нè прави посреќни од среќен клиент! Декларации за декорации со големина на возило на возилото Декларации : Препорачана големина 5 - 14 ". Варии по површина за возило и поставување. Декларации за телефони : Екометирана големина 1,8 " - 3 " Декаби за поштенско сандаче : 6 "W до 7 " W во ширина. Варира во зависност од големината на поштата. на големината на криглата за пиво. Декларации за стакло за пиење : 1,8 "до 3,5 ". Варира во зависност од големината на стаклото. Декорации за кригла на кафе : 1,8 "до 3,5 ". Варира во зависност од големината на криглата. Декларации за стакло од вино : 1,8 "до 3,5 ". Варира во зависност од големината на стаклото. Препорачуваме да ја мерите површината на вашата апликација пред вашата набавка. Нема боја во позадина - Големина на декорации : 4.8 '' x 1.4 ''. Материјал : Премиум Квалитетни винил. Декларациите се добри и за двете : надворешни и затворени апликации и ќе траат од 3 до 5 години. Нема јасна поддршка или позадина, само уметнички дела . Водоотпорен винил квалитет што се однесува на сите чисти суви гребнатини на површината, дожд и сонце.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката