• Новак
Мрзливи Мажи Пријатни Секојдневни Станови Влечки Летна Удобност Чевли Со Отворени Прсти Лесни Слајдови

Мрзливи Мажи Пријатни Секојдневни Станови Влечки Летна Удобност Чевли Со Отворени Прсти Лесни Слајдови

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

Опис : Пол : Мажи, Маж, Малестил : Летни Влечки, Лизгалки За Туширање, Слајд Сандалипеза На Шема : Еднобојна : Портокалова, темно сина, црна сива, црна црвена (По Избор)Големина : САД 6, САД 6.5, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, сад 9 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Еваутсол : Тип На Евахел : Израмнување : Лизгање На Типот На Прсти : Отвори Висина На цевката : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Надворешни, Празнични, плажни карактеристики : 1. Горниот дел од слајдовите е изработен од материјал ЕВА, кој е мек и нема да ви ги трие стапалата. Исто така, осигурајте се дека прстите и стапалата се чувствуваат удобно.2. ЕКОЛОШКИ ЕВА мек ѓон, мек и флексибилен, одговара на стапалата при одење, ефикасно амортизирање и не е лесно да се деформира по долгорочно носење.3. Надворешниот ѓон отпорен на абење е комбиниран со дизајнот на долната текстура, што може да го зголеми триењето помеѓу ѓонот и земјата, висок коефициент против лизгање, погоден за дрвени подови, керамички плочки, цемент и други подови.4. Модните внатрешни и надворешни слајд сандали се разноврсни во лето. Совршено е да ги носите на пешачење, на патувања со брод, пешачење по плажи, а исто така погодни за затворени простории, дом, базен, спа центар итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) МАТЕРИЈАЛ : Машки туш сандали Изработени од висококвалитетна еколошка ЕВА, ја создадоа својата добра еластичност и издржливост. ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА ВОДА И БРЗО СУШЕЊЕ : слајдовите за мажи се пријателски за вода, лесни за чистење и брзо сушење. Удобно за носење на плажа или базен. МЕКА И ЛЕСНА : добриот материјал и техниката на обликување го прават целиот чевел лесен, без товар и удобно чувство на носење. ДИЗАЈН НА ЃОН ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ : надворешен ѓон со дизајн на текстура, зголемување на отпорноста на земјата, против лизгање и носење, што ќе биде совршено за употреба во бања. ШИРОКО ПРИЛИКИ : Погоден за цела сезона и прилики, внатрешна спална соба, бања, дневна соба, спа центар, теретана, базен, плажа, одмор, одмор, јавни тушеви, парни соби, студентски домови, кампови, базени, соблекувални.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката