• Новак
Инктастично, мојот igиџи ме сака по еднорог девојки подарок бебе девојче боди

Инктастично, мојот igиџи ме сака по еднорог девојки подарок бебе девојче боди

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

Мојата баба igиџи ме сака слатки девојки Еднорог за новороденчиња, внука подарок. Нашето унисекс едно парче бебешки каросерија прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, новороденчиња, тушеви за бебиња и мајки што очекуваат. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Новороденче. Инктастично, мојот igиџи ме сака девојки со еднорог, новороденче, кратки ракави, женски фудбал бело и црно новороденче. Нашето унисекс едно парче бебешко тело за бебиња прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, новороденчиња, тушеви за бебиња и мајки што очекуваат . Брзо и лесно се менуваат пелена со засилено затворање на три-смап . Цврстите бои се 100% памук, други се памук/полиестер или мешавина од памук/полиестер/вискоза . Облека отпечатена во САД . баба на баба од симпатична внука внука едно парче новороденче Creeper HWS.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката