• Новак
Outубов и спортска женска тешка категорија на руно пуловер качулка

Outубов и спортска женска тешка категорија на руно пуловер качулка

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Loveубов исечена должина. Деколте : екипаж; прикачен аспиратор со лента за влечење на контраст. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Држете долги ракави на рамо со манжетни со ребрести. Ockебови : Предни џебови од торбичка. Карактеристики : ребрести полите; меко, руно во тешка категорија; Назад лого на Омбре виножито. Кора. Стап. Loveубов. Нашите ознаки за виси се исто така забавни налепници!. Худи од руно во тешка категорија за жени од Loveубов и спорт. Loveубов и спорт. Фитнес, запознајте ја модата. Воведување на активна облека со високи перформанси, пливање и додатоци исто толку светли и смели како луѓето што го карпаат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката