• Новак
Клик Женски Краток Ракав Парма Перформанси Голф Поло

Клик Женски Краток Ракав Парма Перформанси Голф Поло

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

100% полиестерско блокирање, отстранување на влага, Само-јака, плакета Со Три копчиња, Напред рамо, Отворени ракави, детали за Прекривка 100% Полиестерско блокирање На Влага Самостојна Јака со Три копчиња Напред Рамо Отворени ракави детали За Покривање Тежина 4.4 Мл Машинско перење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката