• Новак
Излезот За Вода за Ладење На моторот Одговара: 2003-ХОНДА АКОРД, АКУРА 3.2 ТЛ

Излезот За Вода за Ладење На моторот Одговара: 2003-ХОНДА АКОРД, АКУРА 3.2 ТЛ

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Излезите за Течноста за Ладење на гејтс имаат супериорен дизајн и конструкција во споредба со другите добавувачи на резервни пазари.Сите во едно и едноставни решенија за завртки лесно, едно-чекор вклопување и инсталација без посебни алатки потребни материјали за квалитет на врвот и подобрен дизајн на заптивката обезбедуваат перформанси без истекување напредниот процес на заварување гарантира конзистентни и издржливи градежни порти-Управувани Од Можноста За Излез На Вода За Ладење На Моторот Дополнителни Карактеристики Материјал : Леан Алуминиум.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката