• Новак
Потпори, Тафтуван Лак Памучна Декоративна Квадратна Перница, 18 18

Потпори, Тафтуван Лак Памучна Декоративна Квадратна Перница, 18 18

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Додадете забавен и без напор допир на вашиот домашен декор оваа сезона со новите Потпори Тафтуван Лак Памучна Декоративна Квадратна Перница, 18" х 18". Оваа прекрасно дизајнирана декоративна перница е направена со забавни техники и издржлива ткаенина. Оваа перница е нагласена со текстура, додавајќи разновидност во секоја соба. Уникатниот текстурален дизајн овозможува оваа перница да се истакне. Жолтата боја се издвојува на прекрасен начин, со својот прекрасен неутрален тон. Потпорната Перница Со Тафтуван Лак е во состојба да додаде стил на која било област, што ја прави совршена за целата есенска сезона. Оваа перница е исполнета со рециклиран полиестер. Потпорници Тафтувана Перница За Лак не само што е убава за гледање, туку е и удобна и мека на допир. Тоа не е само парче декор, туку ново суштинско значење за секој дом. Потпорната Перница Со Тафтуван Лак е лесна грижа; оваа перница лесно се чисти со едноставна нега на место, изгледајќи шармантно како кога првпат ја добивте! Овие се исто така одлични за спарување со други перници, додавајќи варијации на различни големини и форми. Потпорниците Тафтуван Лак Памучна Декоративна Квадратна Перница лесно може да се координираат со други Потпори перници, сето тоа за украсување на вашиот дом со добредојден и посебен изглед. Мулти техника перница. Оди добро во секоја соба. Издржлива и цврста конструкција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката