• Новак
Потпис Од Леви Штраус И Ко. Машки Опуштени Фит Фармерки

Потпис Од Леви Штраус И Ко. Машки Опуштени Фит Фармерки

Rating 
DEN 383.68

Достапност
Производот е достапен

Потпис Од Леви Штраус И Ко. Машките Опуштени Фармерки нудат модерно вклопување додека обезбедуваат целодневна удобност. Изработени од премиум инженерски флексибилен тексас што се движи со вас, Овие Опуштени Фармерки се вклопуваат опуштено низ седиштето и бутот и се директно од коленото до глуждот. Квалитет на кој му верувате Од Леви Штраус И Ко. e. 1853. Потпис Од Леви Штраус И Ко. Машки Опуштени Фит Фармерки : Ексклузивни. 12,00% Полиестер, 1,00% Еластан и 87,00% памук . Направено Со вода Помалку технологија. Премиум тексас што се витка и се движи со вас. Целодневна удобност. Опуштено преку седиштето и бутот. Директно отворање на ногата. Пет-џебен стил. Супериорен квалитет, сила и издржливост. Содржината на ткаенината варира во зависност од бојата. Машинско перење. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе или нашите одржливо направени стандарди. Посетете ја нашата одржлива продавница за да дознаете повеќе : https : //www./кп/одржлив стил-продавница/7552000.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката