• Новак
Жените Плус Големина Дозвола Женска Мода Печатени Чипка Кратки Ракави Блуза V - Вратот Обичните Врвови Виолетова

Жените Плус Големина Дозвола Женска Мода Печатени Чипка Кратки Ракави Блуза V - Вратот Обичните Врвови Виолетова

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Женска Мода Печатени Чипка Кратки Ракави Блуза V - Вратот Обични Врвовикарактеристики : Карактеристики : Обични Врвови,долг Ракав ,Кардиган,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Пролетна секојдневна Блуза.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. Дизајнот на чипка го прави лежерен и удобен за носење. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор И. Одговараат За, Зима и Пролет.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Type/Пролет/лето : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Печатење Јака : В-Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Врвови60 женски блузи и кошули. блузи кошули за жени. блузи за жени плус големина. блузи за жени дозвола.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката