• Новак
Брат Вистински П-допир ЦЕ-МК Лента, 1 2 Стандардна Ламинат Етикета Создателот Лента, Злато На Сатен Сребро, 0. во. 16. фт. ЦЕМК934

Брат Вистински П-допир ЦЕ-МК Лента, 1 2 Стандардна Ламинат Етикета Создателот Лента, Злато На Сатен Сребро, 0. во. 16. фт. ЦЕМК934

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Дали сакате да креирате етикети што го надминуваат вашиот традиционален црно-бел стил? TZEMQ934, Злато На сатенски сребрени ленти за изработка на етикети, сигурно ќе обезбедат атрактивен, привлечен дизајн без разлика што треба да означите. Благодарение на неговиот уникатен ламиниран процес, можете да ги испечатите, излупите и залепите овие етикети и да верувате дека тие ќе останат заглавени на речиси секаков вид површина додека се спротивставуваат на избледување, влага, топлина и студ. Без разлика дали се организирате во вашиот дом или ви требаат етикети за училишен проект, овие етикети на Брат сигурно ќе го изнесат вашиот внатрешен уметник. Зачудувачка Боја : Изберете лента За Брат за уникатен стил на етикета што се издвојува и е совршен за проекти, извештаи, занаети и многу повеќе. Совршена Големина : без разлика што означувате, дарежливата лента со етикета со големина од 1/2 инчи (12мм) е совршена рамнотежа за читливост и леснотија на користење. Сигурна Издржливост : Доверба Брат Вистински етикети за да обезбедат трајно лепило на речиси секаков вид површина без да остават леплив остаток. Се спротивставува На Нечистотијата : Преку топлина, студ, нечистотија, нечистотија и влага, вашите етикети сепак ќе изгледаат добро како денот кога сте ги примениле благодарение на уникатниот ламиниран стил на Брат. Компатибилност : PTH110, PTH300, PTH300 LI, PTD200 G, PTD210, PTD220, PTD215 E, Pt-Touch Cube (PTP300 BT, PTP300 BTBU), PTD410, PTD400, PTD400 AD, PTD400 VP, PTD410, PTD410, птд410вп, ПТД450, ПТД460БТ, ПТД460БТВП ПТД600, ПТД600ВП, ПТД610БТ, птд610бтвп, ПТТ100, ПТТ103В, ПТП300БТ, ПТП700, П-ДОПИР КОЦКА ПЛУС ПТП710БТ И МНОГУ ПОВЕЌЕ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката