• Новак
Стандардна Лабава Лист Ракопис Хартија

Стандардна Лабава Лист Ракопис Хартија

Rating 
DEN 130.88

Достапност
Производот е достапен

(Ракопис Хартија). 48 страници со лабави лисја; 12 стапчиња по страница отпечатени од двете страни; 8 1/2 х 11; удирани со тупаници за да одговараат на сите врзива за прстени; Водич За Музичка Нотација. Стандардна Лабава Лист Ракописна Хартија (Розова Покривка) (Мек).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката