• Новак
Белег Марвел Одмаздници Капетан Америка Божиќ Украс

Белег Марвел Одмаздници Капетан Америка Божиќ Украс

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Зачувајте ги празниците со помош На Супер Херојот На Капетан Америка и неговиот неуништлив штит Од вибраниум. Подготвен да го заштити вашето дрво цела сезона, овој Божиќен украс содржи Капа што го држи својот иконски штит во поза преполна со акција. Зачувајте ги празниците со помош На Супер Херој На Капетан Америка. Овој Божиќен украс содржи Капа како го користи својот неуништлив штит во поза преполна со акција. Направен од смола, овој Белег украс мери 2 х 3,5 х 1,5 инчи. Украсот е подготвен да висат на Вашата елка со закачалка. Одлична идеја За божиќен подарок за љубителите на Стриповите На Марвел, Одмаздници и Капетан Америка (ака Стив Роџерс). Орнаменти со белези слават ликови и личности од современи и класични филмови, ТВ-емисии, играчки, забава и спорт. Секој празничен и колекционерски украс е совршен за споделување со семејството и пријателите. Секое купување вклучува еден украс За Новогодишна елка без олово спакуван во кутија подготвена за подароци.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката