• Новак
Градници За Жени Прилагодливо Спортско Предно Затворање Екстра-Еластични Градници За Дишење Со Склекови

Градници За Жени Прилагодливо Спортско Предно Затворање Екстра-Еластични Градници За Дишење Со Склекови

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Големина : Л Големина На Чаша : 36/П.Н. Е. Под Биста : 78-82см/30,71"-32,28" Должина : 27см/10,63" Големина : XL Чаша Големина : 38/П. Н. Е. Под Биста : 83-87см/32,68"-34,25" Должина : 28см/11,02" Големина : ХХЛ Чаша Големина : 40/П. Н. Е Под Биста : 88-92см/34,65"-36,22" Должина : 29см/11,42" големина : хххл големина на чаша : 42/п. н. е. под биста : 93-97см/36,61"-38,19" должина : 30см/11,81" градници за жени. Беспрекорна Долна Облека За Жени Црна. Градници За Жени Без Притискање На Долната Жица. Поддршка Градници За Жени Целосна Покриеност И Лифт.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката