• Новак
HMD HX-EP230BK JOLT во ушите Bluetooth Earbuds со микрофон

HMD HX-EP230BK JOLT во ушите Bluetooth Earbuds со микрофон

Rating 
DEN 1919.84

Достапност
Производот е достапен

Bluetooth ушните уши со уво HMDX со микрофон се паметни. Овие ушни уши знаат кога доаѓа повик и ја паузира музиката пред да ringвони! Кога се дружите, музиката започнува таму каде што замина. Ако тоа е само да го остварите повикот, само започнете да бирате од вашиот телефон и автоматски се шегувате, ја прави својата работа без раце. Доколку некогаш треба да го исчистите вашиот метеж, само користете меко суво крпа. Користењето вода, груби чистачи или што било друго може да создаде проблеми! Bluetooth 4.0. Повикување без раце и стриминг на музика. До 4 часа време на игра. Полнење на ли-јонска батерија. Вклучува микро USB до USB кабел.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката