• Новак
Ournoupурна колекција женски Baylen плетенка лента лизга на клин -сандали

Ournoupурна колекција женски Baylen плетенка лента лизга на клин -сандали

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Производот е достапен

Нашите сандали со потпетица од Baylen од колекцијата ourneeе ќе ја имаат вашата облека да изгледа подобро од порано. Додадете симпатична девојка на плажа со девојки со својата луксузна веганска кожа, мулти-плетени ленти, дизајн на ленти со крцкави и отворено пети на плоштадот. Силуетата за лизгање ги одржува работите едноставни, но симпатични. Висина на пета : 2 1/2-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Висина на потпетицата : 2 1/2-инчи. Тип на пета : клин. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Висина на потпетицата : 2 1/2-инчи. Тип на пета : клин. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката