• Новак
Highcraft 3 8 1 4 1-1 2 Намалување на спојување на шипки, цинк позлатени, ПК

Highcraft 3 8 1 4 1-1 2 Намалување на спојување на шипки, цинк позлатени, ПК

Rating 
DEN 799.84

Достапност
Производот е достапен

Овој прицврстувач за паѓање е изграден од висококвалитетен јаглероден не'рѓосувачки челик и заврши со цинк што му дава поголема отпорност на корозија отколку само не'рѓосувачки челик. Идеално за употреба во апликации со цврсти основни материјали. Овозможува завртката да се вметне и отстрани лесно. Тој е дизајниран да трае цел живот. ⚠ Предлог на Калифорнија 65 ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Овој производ е познат на државата Калифорнија да предизвика карцином или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на https : //www.p65warnings.ca.gov дизајнирана да поврзе две должини на шипката со еднаков дијаметар и слична нишка. Може да се заварува на шипката по склопувањето. Материјал со јаглероден челик.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката