• Новак
Pantssaver Custom Fit Automotive Floor Mats за BMW 650i xDrive , компјутер, целата временска заштита за возила, пластика отпорна на временски услови, сива

Pantssaver Custom Fit Automotive Floor Mats за BMW 650i xDrive , компјутер, целата временска заштита за возила, пластика

Rating 
DEN 1439.84

Достапност
Производот е достапен

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат постави за BMW 650i xdrive 2016 : Дизајнирано прилагодено вклопувајте ги сложените контури и површини на подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. CUSTOM FIT : Your car mat are cut in order to fit the exact layout of your BMW 650i x Drive floor so they install in seconds with no screws, bolts, fasteners, or tools required. PROTECT YOUR CAR AND CLOTHING : Deep grooves channel water, Снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, отпорни на временски услови временски услови Рециклирани ПВЦ, БПА без панталони душеци се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76â ° F (-60â ° C) . Не-лизгање Дизајн : Флексибилни грицки го зафаќаат подот за да го задржат мат место без оштетување на вашето возило тепих . направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челичари (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот . одговара на Изберете : 2016 BMW 650 и Повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката