• Новак
Индустриски студенти кои цветаат бели цвеќиња, мртва животна вазна сликарство бело врамен уметнички печатен wallид, дизајн од Синди obејкобс

Индустриски студенти кои цветаат бели цвеќиња, мртва животна вазна сликарство бело врамен уметнички печатен wallид, дизајн од

Rating 
DEN 671.84

Достапност
Производот е достапен

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : растение, цвет, цвет, цветен букет, цветна аранжман, керамика, анемон, цветен дизајн. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . Дизајн од Синди obејкобс.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката