• Новак
Ројаловемен Печатен Дуксер На Отворено етнички Печатени машки кошули со Долги Ракави

Ројаловемен Печатен Дуксер На Отворено етнички Печатени машки кошули со Долги Ракави

Rating 
DEN 153.44

Достапност
Производот е достапен

Машки Печатен Дуксер На Отворено Етнички Печатени Лабави Долги Ракавикарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.Совршено со вашите омилени тексас фармерки итн.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Носењето ќе направи да изгледате поубаво.Запознавање, слободно време, патување, патување, шопингвидливо . Изработката е убава и уредна внатре и надвор. Изработката е повисока од истото ниво. Малата структура на задната страна е уредно распоредена. Ткаенината е мека и удобна. Текстурата е јасна и природна ткаенината е мека, практична и издржлива, лесна за грижа, а горниот дел од телото е воздржан, удобен и не tight.It се препорачува рачно миење, не белење, закачување за сушење и одделни бои за да се избегне боење пол : Менокација : Дневно, Секојдневно Материјал : Должина На Полиестерските Ракави : Долг Стил : Секојдневен, Моден Како да се мие : Ладно Миење Раце, Виси Или Суво На Линија Содржи : 1 еез машки врв Size Bust Shoulder Sleeve Length M106cm/41.73"49cm/19.29"67cm/26.38"70cm/27.56"L112cm/44.09"52cm/20.47"70cm/27.56"73cm/28.74"XL118cm/46.46"55cm/21.65"73cm/28.74"76cm/29.92"2 XL124cm/48.82"58cm/22.83"76cm/29.92"79cm/31.10"3 XL128cm/50.39"60cm/23.62"78cm/30.71"81cm/31.89"4 XL134cm/52.76"63cm/24.80"80cm/31.50"83cm/32.68" е изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење. + Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. ●Совршено со вашите омилени црни тексас фармерки итн. Секако, носењето ќе направи да изгледате поубаво. ●Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката