• Новак
Замав Јајце Стол, Хамак Стол ,ickан Плетен Виси Отворено Стол Со Штанд, Затворен Отворен Стол Замав, За Деца Тинејџери Возрасни, Удобно Хамак Стол За Двор Двор Дневна ?

Замав Јајце Стол, Хамак Стол ,ickан Плетен Виси Отворено Стол Со Штанд, Затворен Отворен Стол Замав, За Деца Тинејџери Возрасни,

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Овој стол за јајца е удобен дизајниран за една личност. За удобен агол дизајн на грбот со мека перница и перница, можете да се опуштите во столот цел ден со читање книги, или телефон во исто време да се дружат и лежат во удобната кошница - слушајте го звукот на природата.И ние обезбедивме безбедносно јаже за да бидете сигурни дека вие и вашите деца користите безбедно. Штандот и алката на ланецот се изработени од челик обложен со прав+Електрофоретска боја, јажето на грбот на столот е изработено од полиестер и ПВЦ, цврстината на овој вид материјал е 10 пати цврста од цврстината на памукот, затоа столот може да држи висока тежина, многу цврст и безбеден! Рамката на столот за јајца е изработена од алуминиум, додека повеќето од другите се направени од железо, алуминиумот го прави столот модерен, лесен и издржлив. Овој стол за импровизирана лежалка со држач може да се преклопи и рамката за држење е едноставна за фиксирање заедно со вклучените алатки и додатоци, можете да ги преместите во затворен простор или на отворено, овој декор за спална соба за тинејџерки е популарен, сите столови за спална соба не се толку големи, но нашите се доволно големи. Или можете да ја преместите висечката столица во дневната соба, чајната соба, канцеларијата, сончевата соба или на балконот, градината, палубата, дворот во дворот, Барот на отворено. Ние нудиме врвен квалитет и најдобра услуга, без разлика која причина предизвикува незадоволство кај нашиот производ, слободно контактирајте не. Ние ќе се потрудиме да ви го донесеме најдоброто шопинг искуство. Немате за што да се грижите и ќе ви биде драго што ги добивте овие.Спецификација : Тип На Производ : Стол : 38 "Lx38" Wx78 " HColor : Тежина На Сивиот Производ : 45 lbssshipping Тежина : 48.61 lbs Weight Капацитет : 350 lbssassambly Потребни : Yes Number На Пакетот : 1 Kind Потсетник : производ слики се само за повикување. Ако имате какви било проблеми, слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ве направиме задоволни. ЦВРСТО И УДОБНО : седиштето и рамката на столот за јајца се изработени од плетен од полиетиленска resанска смола завиткан околу алуминиумска рамка за заштита, цврстина и издржливост отпорна на временски услови; задни карактеристики најлонско јаже; перница за Седишта и перница за потпирачи за глава имаат полиестерски материјал и јадра од полиестерски влакна. СЛОЖЕН, НО ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН : Се-во-едно седиште, перница за грб и рака, исто така, има патенти за лесно отстранување на внатрешните перници за чистење; Штандот е изработен од челик обложен со прав+Електрофоретска боја. Тој е цврст Се што ви треба е во една кутија, вклучувајќи стол, перница за потпирачи за глава, перница за седишта, безбедносен ремен и држач; Безбедносниот ремен помага безбедно да го држите столот на место додека влегувате и излегувате од столот; Столот обезбедува релаксирачко седиште за едно лице.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката