• Новак
Удобност Одговара Титаниум Свадба Бенд Бел Засечен Центар Милгрин Рабови Титаниум Прстен

Удобност Одговара Титаниум Свадба Бенд Бел Засечен Центар Милгрин Рабови Титаниум Прстен

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

Титаниум Свадба Бенд Ветување Ring Dainty Накит Титаниум Свадба Бенд колекцијаудобно одговара, вистинска големина за унисекс, за мажи, за жени, за него, за her Wedding бенд, Титаниум свадба Прстен Титаниум Свадба Бенд Колекција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката