• Новак
Женски Портокалово Црн Прстен Ванило Пара Мујер И Нинос Девојки Прстен Од Нерѓосувачки Челик Со Врвен Кристал Во Топаз Макена

Женски Портокалово Црн Прстен Ванило Пара Мујер И Нинос Девојки Прстен Од Нерѓосувачки Челик Со Врвен Кристал Во Топаз Макена

Rating 
DEN 303.84

Достапност
Производот е достапен

Д Е С Ц Р И П Т И О Н.1. Никогаш Не Избледува, Никогаш Не Оцрнува, Никогаш Не Обезбојува. 2. 100% Сосема Ново. 3. Трае засекогаш ако Се Третира Внимателно. Метали Тип : - Нерѓосувачки челик. "Врвен Квалитет-Подобра Услуга за Клиенти од (САД)" Еколошки - Нема Да Предизвика Алергиски Или Кожни Реакции (100% Безбедни За Носење Во Секое време За Деца и Возрасни) . . . . Бидете сигурни дека производот што го добивате ќе биде во совршена состојба бидејќи се проверува пред да се означи како совршен за продажба. Стилот на овој прстен е еден од најубавите дизајни што сме ги направиле и бидејќи е рачно изработен, секое парче е уникатно. Секој прстен е професионално рачно изработен за цврсто, но супер удобно чувство. Ние сме компанија Во Сопственост На Христијани што значи дека донираме 10-20% од нашиот профит на светските цркви, како и донирање дополнителни 10-15% во добротворни организации. Чувствувајте се безбедно додека сте дел од нашиот тим за придонес во давањето корисни причини. 100% Сосема Ново. Нема да ја оцрни, избледи ниту ќе ја остави вашата кожа зелена. Висок Квалитет-Трае вечно ако се третира внимателно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката