• Новак
Играње? Слушалки, волуменска лесна игра? Бучава за слушалки? Откажување? Возач? Единица за конзола за игри

Играње? Слушалки, волуменска лесна игра? Бучава за слушалки? Откажување? Возач? Единица за конзола за игри

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

3,5мм? Гејминг? Слушалница, игра со лесна категорија? 6 x 5mm / 0.24 x 0.2 Inmodel : P-1306 Color : Црна блуз Спејпсер Големина : Прибл. 40mm/1.5inimpedance : 32 ом Сензитивност на звучникот : 110 DB? 3 DBFrequence Опсег : 20 Hz -20k Hzmicrophone Sensitivity : -58 DBDrectionality : Omnidirectional Head Phone Jack : 3,5 mm/0,1in Plugscope of Application : Subite for PC, лаптоп, за итн. Белешка за слушалки : Рачно мерење, дозволете некои грешки. 3,5мм? Гејминг? Слушалница, игра со лесна тежина? Слушалка за слушалки? Откажување 40мм? Возач? Единица за компјутер за конзола за игри.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката