• Новак
Лујенес Жените Елегантна Зелена Салата Трим Цврсти Висок Половината Молив Миди Здолниште

Лујенес Жените Елегантна Зелена Салата Трим Цврсти Висок Половината Молив Миди Здолниште

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. 5.It на супер Дише И Лесно Кратко Здолниште. Должина : Мини Фустан. Материјал : Полиестер. Сезона : Лето. Тип На Шема : Печатени. Стил : Секојдневен,Моден. Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или Линија Сушење шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 65-70см/25.59-27.56" Должина : 88см/34.65"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 70-75см/27.56-29.53" Должина : 89см/35.04"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 75-80см/29.53-31.50" должина : 90см/35.43"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 половината : 80-85СМ/31.50-33.46" должина : 92см/36.22" 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски Влакна, Изработени Од Висококвалитетна Ткаенина, Лесни Меки И Удобни. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, За Работа, Домашен Одмор И Многу Повеќе. Одговараат За Лето И Пролет. 5.It На Супер Дише И Лесно Кратко Здолниште. 3.Специјалниот Дизајн На Завој И Леопард Го Прави Повеќе И Привлечен За Носење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката