• Новак
Жирафа Цртан Филм Животно Сонце Црвена Тркалезна Метална Златна Игла Брош Клип

Жирафа Цртан Филм Животно Сонце Црвена Тркалезна Метална Златна Игла Брош Клип

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Големина : големина на Дојка : дијаметар 2,5 см / 1 инчикласификација : Карактеристика На Градите : - Носете На Капа, Јакна, Ревер, Вратоврска, Ранец или каде било.- Носете ги нашите иглички за да ја изразите вашата индивидуалност, вашата личност и хумор.- Сребрена брошка со впечатлив метален материјал : Количина На Метален Пакет : 1 x градите овој производ може да се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Жирафа Цртан Филм Животните Сонце Црвениот Круг Метал Златен Игла Брош Клип.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката