• Новак
Машка јаглен Сиетл Сиетс Сихаукс Голем и висок парчиња поло

Машка јаглен Сиетл Сиетс Сихаукс Голем и висок парчиња поло

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Beе биде јасно дека се вкорени за морските брегови на Сиетл кога го прикажувате вашиот тимски стил со овој сладок парчиња поло од Мајестик. Со везени графики и зашиени вметнувања во боја, оваа кошула е совршена за секоја пригода. Вашата посветена лојалност кон Сиетл Seahawks нема да помине незабележано со задебелен изглед на овој уникатен поло. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Величествено. Официјално лиценциран. Оваа ставка не се враќа. Материјал : 100% полиестер. Зашивање на рамен. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Увезени. Краток ракав. Плакета со три копчиња. Инсерти за зашиени во боја. Везена графика.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката