• Новак
Eyикмарн Дете Деца Девојки Момчиња Дуксери Писмо Елка Печатење Круг Вратот Долг Ракав Пуловериops Зима Врвови

Eyикмарн Дете Деца Девојки Момчиња Дуксери Писмо Елка Печатење Круг Вратот Долг Ракав Пуловериops Зима Врвови

Rating 
DEN 287.84

Достапност
Производот е достапен

Табела со големина : (см/инч). Големина(см)ttttt t. 80t Length : t34t Bust : t54tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 90t Length : t36t Bust : t56tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 100tlengh : t38t Bust : t58tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. 110tlengh : t40t Bust : t60tadvisted Возраст : t2-3 Години. 120t Length : t42t Bust : t62tadvisted Возраст : t3-4 Години. Големина (инч)ttttt t. 80t Length : t13, 39 t Bust : t21, 26 tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 90t Length : t14. 17 t Bust : t22. 05 tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 100t Length : t14. 96 t Bust : t22. 83 tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. 110t Length : t15, 75 t Bust : t23, 62 tadvisted Возраст : t2-3 Години. 120t Length : t16. 54 t Bust : t24. 41 tadvisted Возраст : t3-4 Години. Спецификација : . Име : Дете Деца Девојки Момчиња Дуксери. Пол : деца девојки/момчиња. Материјал : Мешавина Од Памук. Должина на ракавот : Долг Ракав. Шема : Писмо/Елка Печатење. Содржина На Пакетот. 1x Дуксери. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Ветување . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : детската облека е изработена од памучна мешавина, ултра мека, пријателска за кожата, издржлива и не е лесна за деформација, добра дише и удобна за носење. ДИЗАЈН : Детски Божиќни дуксери користат букви/Елка печатење, тркалезен врат, дизајн со долги ракави, шик и стилски. ПРИЛИКИ : Детски дуксери совршени за секојдневно носење, божиќен подарок, забава, облека за играње, одмор, одмор, семеен собир, фотографија, дома или надвор. ГОЛЕМИНА : 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци, 2-3 години, 3-4 години. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1x дуксери. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката