• Новак
Самостојни Виткачи Алатки За Стилизирање Фризерска Алатка Самолепливи Ролки За Коса Виткачи

Самостојни Виткачи Алатки За Стилизирање Фризерска Алатка Самолепливи Ролки За Коса Виткачи

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Описr. r.Ова Е збир од 6 парчиња ролки за коса. Тие се доволно нежни за употреба на оштетена, слаба или кревка коса и се одлични и за продолжување на косата и за перики. Тие се едноставни за употреба на влажна, влажна или сува коса. Совршен за создавање прекрасни кадрици.r. r. Функцијаr. r. - Боја : Случајна Бојаr. - Материјал : Пластикаr. - Големина : 6 x 2 x 2 смr. - не и штети на косата, лесно ракување.р. - нема хемиско оштетување на вашата коса . р. - Совршен За создавање прекрасни кадрици . р. - Може да Се Рециклира, може да се користи многу време. Тоа не прави штета на косата, лесно ракување. Нема хемиско оштетување на вашата коса. Совршен за создавање прекрасни кадрици. Може да се рециклира, може да се користи многу време.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката