• Новак
Вублинг Жени Слајд Сандали Лизгање На Слајдови Затворени Пети Летни Влечки Лесни Влечки Плажа Обична Бела 6

Вублинг Жени Слајд Сандали Лизгање На Слајдови Затворени Пети Летни Влечки Лесни Влечки Плажа Обична Бела 6

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Девојки, Женски Стил : Летни Влечки, Домашни Чевли, Мокасини Тип На Шема : Цврста Боја : Како Слики (По Избор)Големина : САД 4.5, САД 5, САД 5.5, САД 6, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, САД 9, САД 10 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал Од Кожен Ѓон : Тип На Говедска Тетива : прицврстување на клин : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Затворена Цевка : Беззадна Сезона : Пролет, Летни Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Надворешни, Празнични, Плажни КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Лесен и Мек : лесен, мек и удобен, мек ѓон од говедска тетива, кожен горен дел, што може да се пере.2. Уникатен Стил : Сандали Со Затворени прсти, стилски и кул, издржлив изглед. Носете ја оваа сандала со вас и уживајте во свежиот и модерен летен стил во секое време, насекаде.3. Летни Најважни Работи : Без разлика дали носите шорцеви, фармерки, Маици или слатки здолништа, едноставните влечки можат да го направат секој едноставен фустан веднаш модерен. Погоден е за пешачење, плажа, шопинг и места за одмор.4. Стилски Мокасини : Нови стилски сандали, се-натпревар, задолжително за излегување во лето!5. Ве молиме Запомнете : ве Молиме погледнете ја табелата со големини пред да ја купите. Изберете ја големината што ви одговара.Содржина на пакетот : 1 Пар Мокасини Влечки (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Сите слатки влечки се изработени од висококвалитетни материјали. Интегрираната технологија за обликување на говедската тетива ги прави чевлите да имаат супер висока цврстина како целина, правејќи ги вашите чекори удобни и удобни. Чистата боја изгледа помодерно и слатко, што го прави целото лето поинтересно. Конкавно-конвексниот дизајн на ѓонот може да обезбеди удобност и првокласен стисок, што е многу погодно за внатрешна бања или надворешна употреба на плажа. Оваа влечка е многу погодна за употреба дома, задоволства за гости, спална соба, дневна соба, спална соба, бања, базен, плажа, двор итн. Исто така е многу погоден за да одговара на секој стил на облека. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно и ние ќе се потрудиме да ви служиме.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката